Kadiz šokirao Real Madrid! Neće, pa neće! Luki Joviću poništen gol, u 92. minutu propustio da spreči senzaciju! Ne samo da su slavili, već napravili još veći podvig o kom bruji Španija! /video/

Sportal blic 17.10.2020  |  M.D.S.
Kadiz šokirao Real Madrid! Neće, pa neće! Luki Joviću poništen gol, u 92. minutu propustio da spreči senzaciju! Ne samo…

Fudbaleri Kadiza priredili su senzaciju i pobedili u gostima Real Madrid 1:0 (1:0) u meču 6. kola Primere.

Novajlija u elitnom rangu španskog fudbala iznenadio je aktuelnog šampiona golom Antonija Losana u 16. minutu. Bio je to prvi trijumf Kadiza, čijeg heroja Losana je zamenio Filip Malbašić na poluvremenu, u klupskoj istoriji protiv velikog Reala, prenosi "b92.net". Da stvar bude još zanimljivija ovom pobedom se Kadiz izjednačio sa aktuelnim prvakom Španije na prvom mestu lige! Srpski fudbaler Luka Jović ušao je u igru u 78. minutu umesto Tonija Krosa, a bio je i te