Kraljevski klub ponižen usred Madrida! Šahtjor se igra sa Realom: Jović i drugari ne znaju šta ih je snašlo! Video

Kurir 21.10.2020

U toku je utakmica 1.kola grupne faze Lige šampiona, grupe B između Real Madrida i Šahtjora iz Donjecka.

Nakon prvog poluvremena na semaforu stoji šokantnih 0:3 za goste. Strelci za Šahtjor bili su Tete u 29. min, Varan autogol u 33, i Solomon u 42 minutu. Šahtjor je poveo u 29 min Kornijenko je odlično prošao i ostavio loptu Teteu koji udarcem u dalji ugao matita Kurtou GOL DO SHAKHTAR! OLHA A ZEBRA! Tetê abre o placar em Madri: Real Madrid 0x1 Shakhtar pic.twitter.com/XwH9kIiyfM — Sala12 (@OficialSala12) October 21, 2020 U 33. minutu posle udarca iskosa sa desne