Odbojka: Spartak u četvrtfinalu Kupa Srbije posle pobede nad Banatom

Subotica.com 21.10.2020  |  Subotica.com

Odbojkaši Spartaka bili su sigurni u meču osmine finala nacionalnog Kupa i zasluženo izborili prolaz među osam najboljih ekipa najmasovnije klupskog takmičenja. Subotičani su sinoć na svom terenu savladali Banat iz Vršca rezultatom 3-0.

Osokoljeni posle dve vezane pobede u Superligi, pogotovo posle pobede nad Nišom u subotu, izabranici Igora Žakića nastavili su u istom ritmu i u brobi za trofej Kupa Srbije. Nisu "golubovi" dozvolili opuštanje, nisu potcenili protivnika, zaigrali su onako kako oni znaju i iznenađenja nije bilo. Da gosti iz Vršca nisu u Suboticu došli sa belom zastavom pokazali su u uvodnim minutama prvog seta, kada su, vrlo motivisani, pokušali da nametnu svoju igru, ali nisu dugo