Real porazom počeo ligu šampiona: Šahtjor odneo bodove iz Madrida, Nikolićeva Lokomotiva remizirala u Austriji (video)

Večernje novosti 21.10.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Real Madrida poraženi su od Šahtjora sa 2:3 na svom terenu u prvom kolu Lige šampiona.

Zinedin Zidan odlučio je da Luku Jovića uvrsti u startnih 11 i to pre Karima Benzeme, ali Srbin opet nije uspeo da se upiše u strelce. Odličnu utakmicu odigrao je ukrjainski šampion, posebno u prvom poluvremenu kada je vodio sa velikih 0:3. Pogotke za gostujući tim postigli su Tete, Solomon i Varan koji je postigao auto gol. Ipak, ne bi "kraljevići" bili to što jesu kada bi se tako lako predali. Real je uspeo za svega 14 minuta u nastavku da smanji na 2:3, ali nisu