"Imali su jedan i po šut, a mi primili dva: Gola!" Siniša Mihajlović posle poraza od Lacija uz "alan ford" paralele pričao o svojim igračima!

Sportal blic 25.10.2020
"Imali su jedan i po šut, a mi primili dva: Gola!" Siniša Mihajlović posle poraza od Lacija uz "alan ford" paralele pričao…

Bolonja, čiji je trener , doživela je novi poraz, ovoga puta od bivšeg kluba našeg stručnjaka, Lacija (2:1), koji je imao šta da kaže svojim igračima posle tog neuspeha.

Podsetimo, Mihina ekipa je prva zatresla mrežu rivala, i to udarcem Svanberga sa distance u 13. minutu, ali je posle VAR intervencije taj pogodak poništen, jer je njegov saigrač Šouten uoči pomenutog šuta napravio prekršaj koji je isprva promakao sudiji Iratiju. U nastavku meča Alberto i Imobile su doneli 2:0 Laciju, pa kasni pogodak De Silvestrija, uz dve diskutabilne odluke arbitra u sudijskoj nadoknadi vremena, nisu sprečili nebesko-plave da uzmu ceo plen, iako