Izvor: Pravda/Politika arhiva vesti 29.10.2020
Beograd u Briselu traži ZSO: Petković razgovarao sa Lajčakom
Pravda 29.10.2020
Direktor Kancelarije za KiM i šef delegacije Beograda u dijalogu sa Prištinom Petar Petković sastao se u Briselu sa specijalnim predstavnikom EU Miroslavom Lajčakom pred novu rundu dijaloga na ekspertskom nivou. Nakon bilateralnog sastanka obe… »
Srbija dobila novu Vladu: Ovo je zvaničan spisak ministara
Pravda 29.10.2020
Skupština Srbije juče je izabrala novu Vladu, šesnaestu od uvođenja višestranačja u našoj zemlji. Tim u Nemanjinoj 11 imaće 24 člana - 23 ministra, od čega dva bez portfelja, i premijerku Anu Brnabić koja je danas pred poslanicima iznela… »
Atlantski savet: Sprečiti izvoz ruskog oružja u Srbiju preko Bugarske
Pravda 29.10.2020
Rusija ponovo koristi bugarski vazdušni prostor za isporuke oružja Srbiji, saopštio je Bugarski Atlantski savet, naglasivši da takva praksa treba da prestane. Organizacija je pretpostavila da su se tenkovi T-72 mogli transportovati avionom… »
“Dalje ti preuzmi!“ Predsednik Srpske Desnice Miša Vacić dao ostavku?!
Pravda 29.10.2020
Sednica Predsedništva Srpske Desnice kojom je rukovodio predsednik Srpske Desnice Miša Vacić održana je juče u skladu sa državnim merama protiv pandemije korona virusa, saopšteno je iz ovog pokreta. Vacić je izneo izveštaj o učešću SD u… »