Superliga Srbije: Vojvodina-Bačka (3:1)

Dnevnik 30.10.2020  |  Dnevnik.rs

U 13. kolu Superlige Srbije stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu završen meč Vojvodina-Bačka, u 26. minutu Dejan Zukić doveo Vojvodinu u vođstvo, u 40. minutu Bojić pogodio za Vojvodinu, Vukadinović dao treći gol za Novosađane u 60. minutu, u 82. minutu 3:1, Krčmarević dao gol za Bačku

94`Sudija svirao kraj 84` Velika šansa za Bačku, Pisačić posle driblinga izbliza nije pogodio sa desne strane, golman Vojvodine Toroman izvanredno odbranio 82` Najbolja prilika za Bačku do sada, Gavrić šutirao iz blizine, izblokirao ga Saničanin, potom korner i rezultat smanjen na 3:1, lepim volejem Krčmarevića 80` Zdravković iz Bačke dobio žuti karton 79`GolmanToroman debituje za prvi tim Vojvodine, ušao i Đurić. U Vojvodini i mladi Kabić dobio priliku da igra 72`