Novosadska ‘stara dama’ preslišala bačku: Voša se približila Zvezdi na minus tri – Lalatović ispisao istoriju!

Hot sport 30.10.2020  |  Aleksandar Rakočević

Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu OFK Bačke rezultatom 3:1 (2:0), u 13. kolu Super lige Srbije.

U meču koji je odigran bez prisustva gledalaca na ‘Karađorđu’, strelci za Vošu bili su Zukić u 26, Bojić u 40. i Vukadinović u 61. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Krčmarević u 82. minutu. Voša je prvu dobru priliku na utakmici imala u 12. minutu, kada je Drinčić centrirao iz kornera, a Bralić uputio udarac glavom, ali je Milojević odbranio. U nastavku akcije, Drinčić je ponovo uputio loptu pred gol OFK Bačke, ovoga puta oštro i po zemlji, pri čemu je