Partizan se namučio da prekine crni niz: Natho iz penala slomio Mačvu, veliki peh za Stojkovića uoči utakmice (video)

Kurir 31.10.2020

Partizan je u okviru 13.kola fudbalske Super lige Srbije na svom stadionu savladao ekipu Mačve iz Šapca 2:0 (0:0).

Golove su postigli Natho u 46. minutu iz jedanaesterca i Lazar Marković u 71. minutu. Treba reći da je pred sam početak utakmice trener Partizana Aleksandar Stanojević imao neočekivani problem jer se golman Vladimir Stojković nije osećao dobro. Izmerena mu je temperatura, bila je povišena, on je otišao kući, a na gol je stao Nemanja Stevanović. Crno-beli su prekinuli niz od tri meča bez pobede i nakon osmog trijumfa u šampionatu zauzimaju treće mesto na tabeli sa