Bundesliga: Pobede Bajerna, Borusije i Augsburga

Danas 31.10.2020  |  Piše: Beta

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas u gostima Keln sa 2:1, u utakmici šestog kola nemačke Bundeslige. Strelci za pobednički tim bili su Tomas Miler sa penala u 13. i Serž Gnabri u prvom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu. Jedini gol za Keln postigao je Dominik Dreksler u 82. minutu.

Bajern je upisao petu pobedu u šampionatu i prvi je na tabeli sa 15 bodova, koliko ima i drugoplasirana Borusija Dortmund koja je danas slavila protiv Arminije u gostima sa 2:0. Oba pogotka za Dortmund postigao je Mats Humels, u 53. i 71. minutu. Fudbaleri Augsburga pobedili su na svom terenu Majnc sa 3:1. Ruben Vargas je doneo prednost Augsburgu u 40. minutu, izjednačio je Karim Onisivo u 64, a pobedu domaćem timu doneo je Andre Han golovima u 80. i 91. minutu.