Novi trener crno-belih smatra DA njegov tim sinoć nije imao sreće: Lazić se već ‘okreće’ narednom izazovu – Huventudu!

Hot sport 01.11.2020  |  Aleksandar Rakočević
Novi trener crno-belih smatra DA njegov tim sinoć nije imao sreće: Lazić se već ‘okreće’ narednom izazovu –…

Košarkaši Partizana NIS su u 5. kolu ABA lige izgubili od Igokee nakon 45 minuta košarke sa 90:84 (26:21, 19:22, 14:12, 20:24, 11:5).

Košarkaši Partizana NIS nisu uspeli da zabeleže trijumf u neizvesnoj završnici protiv Igokee na gostovanju u Laktašima. PROČITAJTE JOŠ: PARTIZAN NE MOŽE DA SE SASTAVI: Novi poraz crno-belih nakon velike drame! Crno-beli su poveli sa 2:9 na startu susreta, ali je domaćin brzo stigao do preokreta i okončao prvu četvrtinu vođstvom 26:21. Partizan NIS je u drugoj deonici imao i dvocifreni zaostatak, ali je u finišu druge deonice stigao i prestigao rivala. Ipak, Igokea