Fenomenalni Živković vodio PAOK do trijumfa: Srpski fudbaler dominirao i postigao dva gola (video)

Hot sport 05.11.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri PAOK–a savladali su PSV rezultatom 4:1 u 3. kolu Lige Evrope u okviru grupe E.

Domaćin je imao gol zaostatka posle prvog dela igre, ali je u nastavku zaigrao znatno bolje i na krilima Andrije Živkovića zasluženo došli do pobede. PSV je u prvom poluvremenu bio bolji tim i golom Zahavija sa bele tačke uspeli da povedu sa 1:0 od 20. minuta utakmice i da tu prednost zadrže na poluvremenu. U nastavku, videli smo potpuno drugačiju priču. PAOK je već u 47. minutu uspeo da izjednači, a samo osam minuta kasnije Andrija Živković postiže svoj prvi gol i