Topdžije torpedovale Molde: Lil slavio u Milanu, minimalac Dinama u Zagrebu! Hofenhajm uništio Liberec u Zvezdinoj grupi! Video

Kurir 05.11.2020
Topdžije torpedovale Molde: Lil slavio u Milanu, minimalac Dinama u Zagrebu! Hofenhajm uništio Liberec u Zvezdinoj grupi…

Fudbaleri Lila pobedili su večeras gostima ekipu Milana sa 3:0, u trećem kolu Grupe H Lige Evropa.

Sva tri gola za pobednički tim postigao je Jusuf Jaziči, u 22. minutu sa penala i u 55. i 58. minutu. U istoj grupi, Slavija Prag je u gostima pobedila Seltik sa ubeljivih 4:1. Lil sada ima sedam bodova, Milan šest, Sparta tri, a Seltik samo jedan bod. U Grupi B, Arsenal je kao domaćin, nakon preokreta, pobedio Molde sa 4:1. Molde je poveo u 22. minutu golom Martina Elingsena, da bi Arsenal do preokreta stigao sa dva autogola, Kristofera Haugena u prvom minutu