Bivši igrač Čukaričkog bacio u trans komentatora: Napadač doneo tri boda Milojevićevom timu, a onda spektakularno zaplesao! (video)

Hot sport 07.11.2020
Bivši igrač Čukaričkog bacio u trans komentatora: Napadač doneo tri boda Milojevićevom timu, a onda spektakularno…

Ekipa koju s klupe predvodi naš stručnjak Vladan Milojević nastavila je s pobedama.

Al Ahli se vratio na pobednički kolosek u Premijer ligi Saudijske Arabije, nakon neočekivanog poraza i to na spektakularan način. Milojevićev tim je u gostima pobedio Al Ain 4:3 u vrlo napetom meču, u kome je viđeno mnogo uzbuđenja, a trijumf na kraju doneo bivši napadač Radnika iz Surdulice i Čukaričkog Samjuel Ovusu. Inače, Al Soma je u prvom poluvremenu postigao het-trik, a Al Ahli je poveo 3:1, ali je Al Ain do poluvremena izjednačio na 3:3. PROČITAJTE JOŠ: