Pobeda Partizana u Subotici: Spartak promašio penal u finišu meča, Stevanović heroj crno-belih

Večernje novosti 07.11.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Partizana osvojili su tri boda na teškom gostovanju u Subotici, pošto su pobedili Spartak sa 2:1 u 14. kolu Superlige Srbije.

Mogao je domaćin da dođe do boda, ali Marčić u 90. minutu nije realizovao penal, tačnije odlično je intervenisao Nemanja Stevanović. Bili su crno-beli bolji rival i mogli su ubedljivije da slave da je Filip Holender iskoristio jednu od dve idealne šanse koje je imao. U oba ta slučaja je odlično reagovao golman domaćih Filip Dujmović. Gosti su poveli u 34. minutu kada je Takuma Asano pogodio mrežu rivala. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku