Vojvodina ispustila pobedu: Metalac šokirao Novosađane u poslednjim minutima utakmice

Večernje novosti 06.11.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Metalca i Vojvodine odigrali su nerešeno - 3:3 u Gornjem Milanovcu u prvoj utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Novosađani su bili nadomak nove pobede, vodili do 85. minuta, ali na kraju nisu uspeli da odnesu ceo plen za Novi Sad. Izabranici Žarka Lazetića su nastavili sjajnu seriju, ovo im je bio sedmi meč zaredom u kome nisu osetili gorčinu poraza. Sa druge strane tim Nenada Lalatovića je prekinuo niz od tri vezana trijumfa u domaćem prvenstvu. Gosti su do prednosti došli u 17. minutu pogotkom Momčila Mrkaića. Domaćin je do odlaska na odmor uspeo da poravna rezultat, a