‘Ovo je penal za otkaz’: Na ‘ostrvu’ osuli drvlje i kamenje po Mitrovićevom saigraču, posle najgore izvedenog jedanaesterca u istoriji fudbala! (video)

Hot sport 08.11.2020
‘Ovo je penal za otkaz’: Na ‘ostrvu’ osuli drvlje i kamenje po Mitrovićevom saigraču, posle najgore izvedenog…

U borbi za opstanak svaki bod je bitan, a naročito boli onaj koji se prospe u 98. minutu utakmice.

To je sinoć uradio Fulam, na gostovanju Vest Hemu (1:0) u 8. kolu Premijer lige. Jedini gol postigao je Tomaš Souček u prvom minutu nadoknade vremena, a Fulam je u osmom minutu nadoknade imao zicer za izjednačenje. Nakon velike drame i asistencije VAR sudija, a onda i gledanja snimka od strane glavnog, Fulam je dobio penal. Dok je njihov najbolji igrač Aleksandar Mitrović stajao se sa strane i klečeći pratio šta radi njegov saigrač, loptu je namestio Ademol Lukman.