"Орлови", стидите ли се? Американка у дресу Србије: Боже, хвала ти на шанси да играм за ову велику нацију! Даћу све за Србију!
Курир 15.11.2020

Можда би фудбалери Србије могли да се угледају на једну Американку, како размишља и како се опходи према дресу наше репрезентације. За почетак, нек' прочитају шта говори.
Какав погодак за српску женску кошарку! Ивон Андерсон је практично преко ноћи постала репрезентативка Србије и већ на прва два меча показала је да потпуно заслужује да носи наш државни дрес. Фантастичан потез Марине Маљковић. Други у низу, када је реч о ангажовању Американки. Сви добро знамо колико нам је донела Данијел Пејџ, а ако је слутити по почетку Ивон Андресон, од ње можемо да очекујемо и још више. А, када чујемо са колико жеље и мотиви носи дрес