"Ima problem sa: Kockom!" Srpski golman se usred meča posvađao sa trenerom i - otišao, klub ga prijavio za nameštaljku! /video/

Sportal blic 18.11.2020
"Ima problem sa: Kockom!" Srpski golman se usred meča posvađao sa trenerom i - otišao, klub ga prijavio za nameštaljku…
Novi skandal potresa naš fudbal. Za njega se pobrinuo , golman prvoligaša , čija je svađa sa trenerom i demonstativno napuštanje terena usred meča samo "prvo poluvreme" - klub je najavio istragu, traženje odštete, i to uz ozbiljne optužbe na račun čuvara mreže. Podsetimo, kako je javio "", Orlić je napravio kiks na gostovanju Zemunu, što su domaćini u 70. minutu iskoristili da postignu gol i dođu do 3:2, a on se posvađao sa trenerom Vranjanaca, Draganom Antićem.