‘Moram da budem zadovoljan’: Osmeh na licu trenera Mege nakon teške pobede u Kopru

Hot sport 21.11.2020  |  HotSport

U izuzetno uzbudljivoj utakmici 8. kola ABA lige Mega je posle produžetka slavila na gostovanju ekipi Koper Primorska sa 69:71 i tako došla do šeste pobede u osam kola regionalnog takmičenja.

Na konferenciji za štampu posle meča trener Mege Vladimir Jovanović je istakao da na kraju mora da bude zadovoljan pobedom: – Čestitke mojim momcina na pobedi, a čestitam i Primorskoj na jako dobroj utakmici. Moram da kažem, bez obzira na krajnji rezultat, ne bi bilo nezasluženo da su i oni dobili. U prvom poluvremenu je utakmica bila daleko više na njihovoj strani. Uspeli smo posle toga da uspostavimo odbranu, gde smo u prvom poluvremenu u tom segmenu bili daleko