Reding od sjaja do očaja: Četvrti poraz u nizu ekipe Veljka Paunovića, tim srpskog trenera više nije lider Čempionšipa!

Hot sport 21.11.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Bornmuta savladali su Reding sa 4:2 u derbiju 12. kola Čempionšipa uprkos tome što je tim Veljka Paunovića vodio sa 2:0 na poluvremenu.

Bio je to je četvrti uzastopni poraz Redinga, te sada ekipa srpskog stručnjaka više nije prvoplasirani tim Čempionšipa. Već u četvrtom minutu gosti su poveli preko Žoaoa iz penala, da bi u 43. minutu Aluko duplirao prednost i činilo se da Paunovićev tim drži stvari pod kontrolom. Međutim, domaći ne samo da se nisu predavali, već su u drugom poluvremenu zaigrali neuporedivo bolje i u razmaku od 56. do 59. minuta izjednačili su – prvo Solanke, a onda i Danjuma. Nije