Novak stao u polufinalu: Tim slavio posle velike borbe, Đoković pao u taj-brejku trećeg seta

Večernje novosti 21.11.2020  |  Novosti online

NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković poražen je od Dominika Tima u polufinalu Završnog mastersa u Londonu sa 7:5, 6:7(10), 7:6(5).

Nije uspeo Novak da se plasira u novo finale i dođe do prilike da se bori za šestu titulu na Završnom mastersu. Vratio se svetski broj jedan volšebno u drugom setu. Spasao je četiri set lopte i pronašao način da poravna rezultat. Treći set je prošao u izjednačenoj borbi. Nije bilo prilika za brejk, pa je opet odluka o pobedniku morala da padne u taj-brejku. Vodio je Đoković sa 4:0, ali stao. Austrijanac je osvojio šest vezanih poena i mirno je priveo meč kraju. Ono