Zvezda pobedila na "karađorđu" uz eksploziju besa lalatovića: Crveno-beli slavili pred Gent, odlučio penal

Sportal blic 22.11.2020  |  P. L.

je na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu u derbi 15. kola Superlige porazila rezultatom 2:0.

Crveno-beli su postigli po pogodak i ovim trijumfom omogućili Partizanu da se vrati na drugu poziciju domaćeg šampionata. U par navrata bilo je prilično burno u Novom Sadu, pogotovo kada je Novak Simović propustio priliku da svira penal domaćinu nakon pada Čovića u kaznenom prostoru, tada je eksploziju besa doživeo Nenad Lalatović. Crveno-beli su poveli sjajnim pogotkom Milana Gajića sredinom prvog poluvremena, da bi na 15 minuta do kraja bilo rešeno pitanje