Сви су га заборавили, а он и даље решета: Легендарни нападач Бајерна и Ситија је гол-машина, иако је на прагу пете деценије!
Спортал блиц 23.11.2020 | Н. З. Л.

Одавно није на великој фудбалској сцени, навијачи у Европи су га вероватно заборавили, али и даље решета мреже као у најбољим данима.
Некадашњи нападач минхенског Бајерна у 40. години живота играо као младић, чиме још једном потврђује ону, да је класа вечна. Његова Олимпија освојила је бод (2:2) на гостовању Спортиво Лукењу у седмом колу парагвајске Клаусуре, а дуел ових тимова обележио је Санта Круз, који је био стрелац оба гола за тим из Асунсиона. Домаћи Спортиво је два пута водио, али времешни голгетер је имао своје вече. Током првих 45 минута Санта Круз није имао среће, погодио је






