Извор: Спутник/Политика архива вести 26.11.2020
Провокација у скупштини Србије: Посланик са заставом Албаније у парламенту
Спутник 26.11.2020
Саип Камбери, посланик Уједињене долине – СДА Санџака у Скупштини Србије истакао је у парламенту заставе Србије и Албаније. Он је рекао да „тражи иста права да Срби у Грачаници поставе српску заставу, а Албанци да могу да… »
ЕУ покушава да уразуми Приштину: Лајчак писао Хотију, реаговао и Стано
Спутник 26.11.2020
Специјални изасланик ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак упутио је писмо премијеру привремених косовских институција Авдулаху Хотију у коме га је подсетио да је слобода кретања званичника Београда и Приштине… »
Палма и Кон у клинчу: Ко се кога плаши
Спутник 26.11.2020
Председник Јединствене Србије Драган Марковић Палма позвао је јуче лекаре да се што мање појављују на телевизијама, наводећи да је почео да се плаши др Предрага Кона. Убрзо је стигао одговор епидемиолога. Марковић је у… »
План „ЕУ-гославија“: Београд на челу региона, али да се Србија одрекне Косова и Русије
Спутник 26.11.2020
Бивши дипломата на Балкану и професор на Универзитету Кембриџ, Тимоти Лес каже да би регион Западног Балкана за време мандата председника САД Џозефа Бајдена могао да постане нови мултиетнички ентитет састављен од "шест… »

