Poluvreme - Zatvorili Lojda, Zvezdin prazan hod, rezultat je još i dobar! (TVITOVI)

Sportske.net 26.11.2020  |  Sportske.net

Prazan hod Crvene zvezde u drugoj četvrtini, ali je uspela ekipa Saše Obradovića da se vrati!

Ekipa Crvene zvezde mts gubi nakon prvih 20 minuta od Efesa, iako je po mnogima bila favorit zbog izostanka velikog broja igrača u protivničkom timu. Rezultat je 36:40. Fantastičan početak Crvene zvezde, pre svega u odbrani, Efes nije postigao koš 3 i po minuta, za razliku od domaćina koji je preko Voldena, Rita i Kuzmića stigao do 8:0. Ipak, naredni minuti su bili prazni za izabranike Saše Obradovića, pa su Singlton i Larkin uspeli da vrate svoj tim u egal.