Mačva ubedljiva protiv Inđije, sutra TSC u derbiju čeka Partizan, Zvezda sa Radom

RTV 28.11.2020  |  Tanjug, RTV

BEOGRAD - Fudbaleri Mačve savladali su ekipu Inđije sa 3:0 u prvom meču 16. kola Linglong Superlige Srbije.

Domaći tim je u Šapcu upisao drugu pobedu u poslednje tri utakmice i tako znatno popravio formu i poboljšao izglede u borbi za opstanak. Adamović je doveo Mačvu u prednost u 11. minutu, da bi do kraja prvog poluvremena Ortiz povisio na 2:0. Do kraja meča viđen je još jedan gol, kada je ponovo Ortiz zatresao mrežu Inđije u 68. minutu i postavio konačnih 3:0. Fudbaleri TSC-a u derbiju 16. kola Superlige Srbije dočekaće Partizan, dok će Crvena zvezda, između dva