Veliki preokret Juventusa u gradskom derbiju, Bonući rešio u 89, majstorija Milinković-Savića iz slobodnog udarca (video)

Sportski žurnal 05.12.2020

Fudbaleri Juventusa pobedili su kao domaćini Torino 2:1, u desetom kolu italijanske Serije A

Poveo je Torino golom Nikolasa Nkulua u devetom minutu, da bi Juventus stigao do izjednačenja u 77. minutu pogodkom Vestona Mekenija. Pobedu Juventusu je doneo Leonardo Bonući golom u 89. minutu. Juventus je osvojio 20 bodova i nalazi se na drugom mestu na tabeli, dok je Torino sa šest bodova na 18. poziciji. Fudbaleri Lacija pobedili su ekipu Specije na gostovanju sa 2:1, u utakmici 10. kola italijanske Serije A. Lacio je poveo golom Ćira Imobilea u 15. minutu, na