Navijamo za mađarice: Samo jedan gol u poslednjih 15 minuta kumovao porazu od Hrvatica

Večernje novosti 08.12.2020  |  Novosti online

ŽENSKA rukometna reprezentacija Srbije poražena je od Hrvatske 25:24 u trećem kolu grupe C Evropskog prvenstva u Danskoj.

Hrvatska je na Evropsko prvenstvo došla bez dve najbolje igračice i niko im nije davao šanse za prolaz, a one u drugi krug odlaze sa makcimalnim brojem bodova. Srbiji ostaje da se nada pobedi Mađarske protiv svetskog prvaka Holandije, da prođe na mala vrata bez bodova u drugu rundu. Imala je Srbija napad sa igračicom više za remi koji bi nas sigurno vodio u drugi krug, ali pola minuta je prebrzo prošlo i nismo uputili šut na gol Hrvatica koje zasluženo odlaze