Izvor: Pravda/Balkan arhiva vesti 11.12.2020
Dokle više? Milov kabinet uvredama odgovorio episkopu Joanikiju
Pravda 11.12.2020
Iznenađuje je današnje reagovanje administratora Mitropolije crnogorsko-primorske Joanikija na nedavni intervju predsednika Crne Gore Mila Đukanovića kao nekog ko nikada nije bio sudionik tih razgovora, niti mu je bilo omogućeno da njima prisustvuje… »
Funkcioner DF zagrmeo na Krivokapića: Premijer da povuče odluku o proterivanju ambasadora Srbije pre posete Briselu!
Pravda 11.12.2020
Pre posete Briselu premijer da uvaži stav EU i povuče odluku o proterivanju ambasadora Srbije - kazao je Vladislav Bojović, član predsedništva Demokratske narodne partije i funkcioner Demokratskog fronta. On je pozvao premijera Zdravka Krivokapića… »
Dodik odbrusio Amerikancima i EU: To je neprihvatljivo! (video)
Pravda 11.12.2020
Lider SNSD-a Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da je pravosuđe u BiH pod uticajem međunarodnog faktora i Delegacije EU koji nameću rešenja i traže presude sudova koje bi odgovarale političkom razvoju u BiH, što je za Republiku Srpsku… »
Udaraju na temelj srpstva! Bajden cepa Republiku Srpsku na dva dela! (video)
Pravda 11.12.2020
Istoričar prof. dr Srđa Trifković komentarisao je u jutarnjem programu tv Hepi saslušanja u Spoljnopolitičkom odboru Predstavničkog doma SAD na temu Balkana. - Oni su se založili za temeljnu reviziju Dejtona, za ukidanje entiteta, za uvođenje… »