Superliga Srbije: Velika pobeda Radnika protiv TSC-a, Proleter srušio Inđiju, bez golova u Lučanima

Večernje novosti 11.12.2020  |  Č. V.

DANAS su u terminu od 16 čsasova odigrane tri utakmice u Superligi Srbije. Najviše pažnje privukla je pobeda Radnika protiv TSC-a u Senti sa 3:1.

Suruličani su pokazali da se nalaze u dobroj formi, pošto u poslednjih pet mečeva u prvenstvu imaju četiri pobede i samo jedan remi. Domaćin je ipak bio taj koji je prvi stigao do prednosti preko Dostanića u 39. minutu. Ipak, gosti su odigrali sjajno drugo poluvreme u kome su postigli čak tri gola. Strelci za Radnik su bili Subotić, Mitošević i Ponjević koji je zatresao sopstvenu mrežu. U duelu između Mladosti i Napretka nije bilo golova, dok je Proleter u Novom