Извор: Јужне вести/Економија архива вести 12.12.2020
Опозициони одборници кажу да је буџет Ниша скројен за владајућу СНС, позивају грађане да шаљу предлоге
Јужне вести 12.12.2020
Свега пет дана пре седнице Скупштине на којој ће се расправљати о буџету Ниша, нишки одборници добили су најважнији документ који је Градско веће донело без икакве расправе, па из коалиције "Ниш мој град" напомињу да је он… »
"Вулкан гуме": Неки запослени не показују стрпљење и оданост предузећу, ми радимо по закону
Јужне вести 12.12.2020
На тврдње више радника Вулкан гуме у Нишу да им касне плате и да ће, када истекну државне субвенције почетком следеће године, њих 180 остати без посла, из фабрике одговарају да редовно измирују обавезе према држави и… »
Лесковчани ће давати 6 динара од пореза за породице са 3 и више деце, за инвестиције око 200 милиона
Јужне вести 12.12.2020
Лесковачки већници одлучили су да њихов град постане члан Покрета за децу "Три плус”, чиме ће лесковачке породице са 3 или више детета имати попусте при куповини и плаћању услуга. Одлучивало се и где ће отићи 198 милиона динара… »

