Najbizarniji gol sezone u seriji a! Lukaku je u 93. minutu izveo ovo i cela Italija sada priča o tome! /video/

Sportal blic 13.12.2020

Do 77. minuta Inter je gubio na gostovanju Kaljariju a na kraju je trijumfovao sa 1:3, no pogodak Romelua Lukakua u 93. minutu posebna je priča.

Najpre je domaćin poveo tri minuta pre kraja poluvremena, kada je Rikardo Sotil zatresao mrežu "nerazura", a onda je Antonio Konte posle sat vremena igre shvatio da nešto mora da menja, jer onako kako su njegovi do tada igrali - nije vodilo ničemu dobrom. I, izvršio je tada tri izmene, a one su mu se isplatile. Barela je najpre u 77. minutu poravnao rezultat, potom u 84. asistirao rezervisti D'Amborsiju za preokret, da bi Kaljari onda krenuo na sve ili ništa kako