Real je večeras gazda u Madridu: Gradski derbi pripao Zidanovim momcima, Karvahalu ukradena majstorija /video/

Sportal blic 12.12.2020  |  P. L.

Real Madrid je pobednik gradskog derbija pošto je porazio Atletiko rezultataom 2:0.

Po jedan gol u oba poluvremena postigli su izabranici Zinedina Zidana i ostvarili bitan trijumf protiv ekipe koja do danas nije imala poraz u Primeri. "Jorgandžije" je načeo Kazemiro u prvom poluvremenu, da bi konačan ishod usledio nakon autogola Jana Oblaka. Igrao se 15. minut kada je brazilski vezista matirao slovenačkog golmana, nakon prekida. Toni Kros je izveo korner iz desnog ugla, a najbolje se u kaznenom prostoru Atletika snašao Kazemiro i udarcem nakon