Drama, ludnica, pa razočaranje: Crvena zvezda prokockala plus 14 i izgubila u ludom produžetku

Sportal blic 15.12.2020  |  JDM

Košarkaši Crvene zvezde su u 14. kolu Evrolige pretrpeli deseti poraz ove sezone u Evroligi.

U veoma uzbudljivom meču crveno-beli izgubili su od Albe rezultatom 90:84 nakon produžetka. Bio je to pravi košarkaški rolerkoster, dovoljno je pomenuti samo da je Zvezda imala plus 14 u poslednjoj četvrtini, da bi na minut i po do kraja gubila 72:71, a na kraju četvrte deonice bilo je nerešeno. Presudila je znatno bolja igra gostiju u dodatnih pet minuta. Kakva je ovo samo utakmica bila... U nekoliko navrata se činilo da je Zvezda odradila sve što treba i da će