"Ovo može samo dejan Lovren": Hrvatski fudbaler postigao jedan od najbizarnijih autogolova ikada /video/

Sportal blic 16.12.2020

Fudbaleri igraju derbi utakmicu 19. kola ruskog prvenstva protiv , a nakon prvog poluvremena rezultat je izjedančen (1:1).

Serdar Azmun je doneo prednost Znenitu u 8. minutu, ali je istu poništio njegov saigrač u 22. On je postigao autogol, jedan od bizarnijih koje smo videli ove sezone. Posle centaršuta sa desne strane fudbaler Spartaka iz Moskve je želeo da vrati loptu na peterac, ali tu nije bilo njegovih saigrača, već samo Lovren. Međutim, kada je Hrvat želeo da grudima vrati loptu do svog golmana, to nije uradio na najbolji način. Loptu je udario snažnije nego što je trebalo, a