Tadić pokrenuo ludnicu u Holandiji! Srbin dao gol, pa usledilo neverovatnih 12 minuta Ajaksa /video/

Sportal blic 20.12.2020  |  N. Z. L.

Reprezentativac Srbije ponovo je bio strelac u dresu . "Kopljanici" su odigrali furiozno poluvreme na gostovanju Den Hagu i postigli četiri pogotka u razmaku od 12 minuta.

Srpski fudbaler je mrežu pogodio u 20. minutu, da bi već u 32. rezultat bio 0:4 - a na kraju je rezultat bio 2:4 za goste. I u prethodnoj utakmici je Tadić bio strelac, dvostruki protiv Utrehta u kupu i pobedonosni pošto je pogodio mrežu u 90. minutu za 5:4. Srpski reprezentativac je pored toga ove sezone bio strelac devet puta za Ajaks i napravio je dosad tri asistencije. Kada je reč o poslednjem golu, dugo su komibonovali igrači Ajaksa sve do momenta kada je