TSC slavio u Ivanjici! Jovanović: Čestitam igračima što su upeli da se izdignu u teškom trenutku za klub!

Kurir 20.12.2020

Pomoćni trener fudbalskog kluba TSC Marko Jovanović posvetio je današnju pobedu nad Javorom svom šefu stručnog štaba Zoltanu Sabou, koji je iznenada preminuo u utorak, 15. decembra.

Ekipa TSC je u Ivanjici savladala Javor sa 2:1. TSC je stigao do prednosti preko Lukića koji je pogodio sa bele tačke u 55. minutu utakmice. Javor je brzo izjednačio i to preko Jevtića koji je pogodio u 64. minutu. Domaćin je ostao sa igračem manje kada je strelac izjednačujućeg pogotka dobio crveni karton, a u 90. minutu Lukić postiže svoj drugi gol na utakmici za veliku pobedu TSC-a. Jovanović je istakao da je njegova ekipa bila izuzetno motivisana i da je