Mektominej će zauvek pamtiti ovaj dan: Fudbaler Mančester junajteda ušao u istoriju Premijer ligu (video)

Večernje novosti 20.12.2020  |  Novosti online

FUDBALERI Mančester junajteda vode protiv Lidsa posle prvog poluvremena sa 4:1, a prva dva gola za "crvene đavole" postigao je Skot Mektominej, koja će zauvek pamtiti.

Vezista kluba sa "Old Traforda" je ušao u istoriju Premijer lige. Naime, reprezentativac Škotske je postao prvi igrač u najvalitetnijem rangu engleskog fudbala koji je postigao dva pogotka u uvodna tri minuta utakmice. Mektominej se najpre u strelce upisao posle nešto više od jednog minuta igre posle asistencije Bruna Fernandeša, da bi potom u razmaku od 45 sekundi uspeo još jednom da pogodi mrežu rivala nakon dodavanja Antonija Marsijala. Treći i četvrti gol za