Kada, ako ne sada!? Atletiko ne posustaje u šampionskoj trci, pao je i Sosijedad! Video

Kurir 22.12.2020

Fudbaleri Atletiko Madrida su večeras u gostima pobedili Real Sosijedad 2:0, u 15. kolu španske La Lige.

Strelci za Atletiko su bili Mario Hermoso u 49. i Markos Ljorente u 74. minutu. Atletiko je upisao desetu pobedu u šampionatu i sa 32 boda zauzima prvo mesto na tabeli. Real Sosijedad je vezao treći poraz i sa 26 bodova se nalazi na trećem mestu. U sledećem kolu, Atletiko će dočekati Hetafe, dok će Sosijedad gostovati Atletik Bilbau. U istom terminu, Ueska i Levante su odigrali nerešeno 1:1. Povela je Ueska golom Havijera Ontiverosa iz penala u 31. minutu, da bi