Kakvo otvaranje Premijer lige: Rašford tragičar, ‘srećnik’ Vardi doneo bod Lesteru! (video)

Hot sport 26.12.2020  |  Vukašin Cvetković Vladimir

‘Boksing dej’ počeo je fenomenalno za sve ljubitelje fudbala! Sa početkom od 13:30 zvanično je otvoren ‘Božićni program’ Premijer lige, duelom na King Pauver stadionu.

Domaćin Lester dočekao je goste iz ‘crvenog dela’ Mančestera! Prvo poluvreme proteklo je u znaku velike borbe jednih i drugih, ali i dosta korektnih prilika na obe strane. Igrao se 23. minut kada je Bruno Fernandes pokazao kakav je velemajstor fudbalske igre i uz samo minimalan kontakt uspeo da uposli Markusa Rašforda koji je rutinski savladao Pikforda. https://twitter.com/ManUnitedZone_/status/1342819667799388163 Prednost gostiju trajala je osam minuta, jer u 31.