PL - "Svrake" nemoćne u Mančesteru, Gilfi doneo poklone Karletu i popeo Everton na drugo mesto!

Sportske.net 26.12.2020  |  Sportske.net

U okviru 15. kola engleske Premijer lige, u terminu od 21 sat odigrane su još dve utakmice.

Mančester siti je na domaćem terenu očekivano savladao Njukasl rezultatom 2:0. "Građani" su poveli u 14. minutu nakon što je Ilkaj Gundogan golom krunisao lepu akciju De Brujnea i Sterlinga koji je dodao Nemcu nakon minijature unutar kaznenog prostora "svraka". Imao je Siti do kraja poluvremena još dve prilike kada se svojim intervencijama istakao Darlou, da bi u 55. minutu bio nemoćan posle preciznog udarca Ferana Toresa. Nekoliko minuta kasnije Silva je Bernardo