Odlična utakmica u Sloveniji: Cedevita Olimpija loše otvorila utakmicu, Pulen odigrao partiju života! (video)

Hot sport 27.12.2020  |  Jovan Dević Jovan Dević

Odličan Amerikanac u pobedi svoje ekipe! Košarkaši Mornara iz Bara savladali su u gostima Cedevitu Olimpiju u okviru 12. kola ABA lige.

Rezultat je bio 93:88 (33:15, 22:23, 19:26, 19:24) u korist gostiju. Gosti iz Bara su odlično otvorili utakmicu, već posle prve četvrtine imali su dvocifrenu prednost. Mornar je odlično odigrao prvo poluvreme, dok je u nastavku utakmice Cedevita Olimpija uspela samo da smanji prednost gostiju. That's how you confirm your win! HAMMERTIME by Kenny Gabriel! @KKCedOL | @MornarBar #ABALiga pic.twitter.com/V0WN8A6JDP — ABA Liga (@ABA_League) December 27, 2020