Bjelica skroman u porazu Kingsa, Avdija nastavlja da se dokazuje, Dalas uništio Kliperse (VIDEO)

RTV 28.12.2020  |  RTS

NJUJORK - Veče u NBA ligi bilo je bogato zanimljivim utakmicama, ali i bez previše srpskih igrača. Jedini je na terenu bio Nemanja Bjelica, koji nije imao zapažen učinak u porazu Sakramenta od Finiksa, rezultatom 116:100.

Bjelica je na parketu proveo 11 minuta i za to vreme postigao samo tri poena, pogodivši jednu trojku, uz tri skoka i dve asistencije. Kingsi su doživeli prvi poraz nakon dva trijumfa na početku sezone, a Sansi su uspeli da reše pitanje pobednika u drugom poluvremenu, kada su se odlepili i sačuvali stečenu prednost. Najefikasniji u redovima "kraljeva" bio je Badi Hild sa 17 poena, dok je na drugoj strani najzaslužniji za trijumf bio trio igrača – Bridžis je ubacio