Sevilja se pobedom uključila u vrh: ‘Žuta podmornica’ potopljena na gostovanju u Andaluziji!

Hot sport 29.12.2020  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Sevilje savladali su Viljareal u meču 16. kola Primere rezultatom 2:0.

Domaćin je poveo već u osmom minutu, a strelac je bio Lukas Okampos sa bele tačke. Penal je napravio pozajmljeni igrač iz Totenhema Huan Fojt, koji je igrao rukom, pa je za taj potez dobio i žuti karton. To je bilo sve od prvog poluvremena, pošto je jedini udarac u okvir gola na obe strane bio šut sa bele tačke. Sevilja je duplirala prednost u 53. minutu, a za to se pobrinuo je En Nesiri, na asistenciju strelca prvog gola. Do kraja su Andalužani rutinski sačuvali