Dejan Radonjić nakon pobede: ‘Bilo bi šteta da posle dobre partije ne dobijemo nagradu’

Hot sport 30.12.2020  |  Vladimir Andonov Vladimir

Crvena zvezda je savladala Panatinaikos (74:71), iako je imala krizu igre u poslednjoj četvrtini.

Ipak, crveno-beli su na kraju stigli do šestog trijumfa u elitnom takmičenju i na najbolji način okončali 2020. godinu, a nakon duela trener Dejan Radonjić izneo je svoje viđenje utakmice. – Bilo je mnogo toga važnog u prvom poluvremenu, u oba pravca, u drugom smo mašili šuteve iz otvorenih pozicija. Uspeli su svojom odbranom da nas remete, ali bilo je važno da sačuvamo koncentraciju do kraja. Uspeli da dođemo do dobre pozicije i poenima sa linije penala dođemo do