Imaju problem s koronom, ali nemaju milost! Mančester siti i bez šestorice prvotimaca zgromio Čelsi Premijer liga, 17. kolo

Sportal blic 03.01.2021

Fudbaleri Mančester sitija potpuno su dominirali na gostovanju Čelsiju. "Građani" su u Londonu pobedili "plavce" sa 1:3, primišvi gol u sudijskoj nadoknadi vremena, kada je mrežu ekipe Pepa Gvardiole zatresao rezervista Kalum Hadson-Odoi.

Iako su Sitiju nedostajala šestorica fudbalera, zbog koronavirusa, to mu uopšte nije smetalo da potpuno kontroliše zbivanja na ovom meču, te da u rasponu od 15-16 minuta postigne tri gola. Gundogan u 18, posle okreta i asistencije Fodena, doveo je "građane" u vođstvo, da bi potom Foden od asistenta postao strelac - samo tri minuta kasnije. A u 34., momak koji je njemu dodao loptu za pogodak, Kevin de Brujne, i sam se "upisao" na semafor. Nakon što su Kajl Voker i