Uzbudljiva završnica u Španiji: Urugvajac golom u 90. minutu doneo pobedu Atletiku!

Hot sport 03.01.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Gosti su iskoristili igrača više na terenu! U okviru utakmice 17. kola LaLige, Alaves je ugostio Atletiko Madrid.

Meč je završen rezultatom 1:2. Izabranici trenera Dijega Simeona su uspeli da opravdaju ulogu favorita. Atletiko je do prednosti došao u 41. minutu. Nakon asistencije Luisa Suareza, Markos Ljorente je zatresao protivničku mrežu. PROČITAJTE JOŠ: BORUSIJA OSTVARILA TRIJUMF U DERBIJU KOLA: Odličan meč u Dortmundu! U 63. minutu Viktor Lagvardija je dobio crveni karton i tako ostavio svoju ekipu sa igračem manje na terenu. Domaći se ipak nisu predali! Felipe je u 84.