Crvena zvezda izgubila od Fenerbahčea

Danas 07.01.2021  |  Piše: FoNet

U 18. kolu Evrolige košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Beogradu od Fenerbahčea sa 73:71 (18:22, 20:17, 15:14, 20:18), a koš za pobedu turskog tima postigao je bivši igrač crveno-belih Lorenco Braun jednu desetinku pre kraja.

Posle 18. kola Crvena zvezda se nalazi na 15. mestu sa učinkom od šest pobeda i 12 poraza, dok je Fenerbahče 12. sa osam pobeda i deset izgubljenih utakmica. U duelu koji je bio potpuno izjednačen od prvog do poslednjeg minuta Zvezda je imala šansu da pobedi i da uhvati priključak sa timovima koji se bore za plasman među osam najboljih, ali su njeni igrači u finišu napravili nekoliko grešaka, što i je odvelo u poraz. U poslednjoj četvrtini crveno-beli su isuviše