Srbin slavio U dva seta: Nastavlja svoj put u kvalifikacijama za Australijan open!

Hot sport 11.01.2021  |  Jovan Dević Dimitrije Nišavić

Nikola Milojević je uspešno započeo kvalifikacije! Srpski teniser Nikola Milojević plasirao se u drugo kolo kvalifikacija za Australijan open.

On je savladao Italijana Matea Violu rezultatom 2:0 (6:4, 6:4). Malo sporije je Srbin ušao u duel, imao je zaostatak od 4:1 u gemovima, ali posle toga podiže nivo igre i serijom 5:0 dolazi do prvog seta. MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI PARTIZAN ODIGRAO FANTASTIČNU UTAKMICU: Trento u drugoj četvrtini postigao samo 4 poena, Perkins odličan! (VIDEO) SRBIJA PONOVO SLAVILA: Izabranici Tonija Đerone rutinski savladali reprezentaciju Grčke! (VIDEO) U drugom setu je bio